Metasophie, senden sana bir yolculuk!

İnsanlar uzun tarihler boyunca astroloji, fal, tarot veya kendilerine göre kâhin vb. kişi ve unsurların peşinden koşmuştur çünkü insan yarınlarını merak eder, yaşam içerisinde başarılı olup olmayacağını merak eder ve bu merakını giderici enstrümanlara başvurur. Neden sizce?

İnsan neden yarınlarını merak eder? Bunun birçok nedeni olabilir ve insanın yarınlarını merak etmesi konusunun birçok nedeni vardır da. Artık hata yapmaktan korkuyordur ve olası hatayla erkenden yüzleşmek istemektedir. Bir başka neden yarınların istediği gibi olmasını arzulamaktadır ve bu isteğinin gerçekleşecek olmasını çok önceden bilmesi onu mutlu edecektir. Yarınlara ait iki duygu için insan yarınlarını merak eder; biri korku diğeri ümit! Korkularını yaşamak istemiyordur en azından olumlu şeyler duymak istediği için duyduğunda rahatlayacağı içindir. Diğeri ümit ettiği şeylerin olmasını çok fazla istiyordur ve bu ümidini güçlendirmek açısından olumlu şeyler duymak ve ümidini artırmak içindir.

Görüyorsunuz bilmeyen insan yaşam realitesinde iki güdüyle yaşıyor korku ve kendini tanımadığı için Metasophie aynasından kendini görmediği için önden olumlu şeyler duymak istiyor çaresizce. Oysa insan yaratılırken yaratıcı insanı mükemmel yaratmıştır, bedeninde aklında ruhunda kullanım kılavuzunu vermiştir! Ruhuyla konuşmayı başaramayan insan kendi şifrelerini bilmeyen insan! Ruhunun dilini bilmeyen insan ne yaşadığı anın tadını çıkarabilir nede yarınlar konusunda fikir sahibi olabilir! Bu nedenle Metasophie bir ihtiyaçtır.

İnsan nasıl olurda bütün evrenle olan bağını bilmeden yaşar değil mi? Gel aynada kendini gör, ruhunu gör, ruhunun dilini öğren, ruhunun enerji boyutlarını öğren, kendini tanı! Bak o zaman her şey daha anlamlı olacaktır. Gel önce bir bak aynaya gördüğün sen değilsen gidersin.