www.metasophieofficial.com sitesinde gezinmek için herhangi bir ücret alınmaz; portal erişimi (üyelik) ise ücretli olabilir ve kayıt isteğe bağlıdır.

www.metasophieofficial.com portalındaki bilgiler ve veriler titizlikle doğrulanmaktadır. Olabilecek hatalar için şimdiden özür dileriz ve hatalı verileri düzeltebilmemiz için kullanıcılardan İletişim sayfasından bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Kullanıcı kayıt olarak, Metasophie sitesinde gezindiği ve bilgi aldığı sırada ve kullanıcının dahil olmaya karar verebileceği sonraki girişimlerle ilgili olarak kullanıcının veya üçüncü şahısların uğrayacağı herhangi bir mahiyette veya türde zarardan metasophieofficial.com’un hiçbir şekilde doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder ve onaylar.

Tüm kullanıcılara metasophieofficial.com web sitesine verdikleri bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasından sorumlu olduklarını hatırlatırız. Bu bilgiler, kayıt sırasında kullanıcı tarafından özgür iradeleriyle verilecek ve yalnızca kullanıcıya özel olmak üzere kişisel bir e-posta hesabı ve şifresi gönderilecektir. Aynı şekilde, bu bilgilerin verilmesi sırasında, kullanıcı bu bilgilerin alıcılarının bu verileri geçerli hukuka uygun olarak kullanmasına açıkça izin vermiş olur. Ayrıca, web sitesine kayıt sırasında metasophieofficial.com, kullanıcının portalda yer alan bağlantıları kullanarak erişebileceği diğer sitelerden şirketin sorumlu tutulamayacağı hakkında bilgi verir, dolayısıyla kullanıcı bu hususun farkındadır.

Sonuç olarak metasophieofficial.com, bu sitelerin içeriğiyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemekte olup, bu sitelerin kullanımı veya bu sitelerde sunulanlar neticesinde kullanıcının veya üçüncü şahısların her ne mahiyette olursa olun maruz kalabileceği zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kullanıcı, portalda verilen talimatları izleyerek istediği zaman abonelikten çıkabilir.

Daha fazla bilgi için lütfen ALLBYB ile iletişime geçin – [email protected]